Nasze produkty i usługi

O Firmie

InfoPower sp. z o.o. jest spółką prawa handlowego utworzoną w listopadzie 2000 roku . Jej udziały są własnością dwóch osób fizycznych, które od samego początku zajmują się zarządzaniem firmą.

InfoPower powstała poprzez wydzielenie ze struktur koncernu ABB Polska zasobów ( ludzi, sprzętu, sieci ) niezbędnych do świadczenia usług klientom spoza grupy ABB. Ponadto InfoPower przejęła od ABB funkcje serwisu technicznego i szkoleniowego oraz system rejestracji czasu pracy.

Obszar działalności firmy obejmuje kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac w pełni sprzężoną z outsourcingiem IT. Proponujemy szereg gotowych atrakcyjnych rozwiązań dla firm. Jesteśmy również otwarci na każdą formę współpracy z Klientem, po to by zaspokoić jego oczekiwania.

Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa zarówno pod kątem księgowym jak i informatycznym. Nasz największy atut i to co wyróżnia nas od innych firm o podobnym profilu to kompleksowość kierowanej do Państwa oferty - Klient ma prawo oczekiwać nie tylko fachowej porady księgowo - rachunkowej, ale również pomocy w wykorzystaniu najnowszych technologii informatycznych do poprawy funkcjonowania swojej firmy.

Gwarantujemy Państwu szybkie terminy realizacji powierzonych nam zadań, wsparcie techniczne oraz szybką, również zdalną, pomoc.

InfoPower sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu,
ul. Stoczniowa 2
Sąd Rejonowy Olsztyn, VIII Wydz. Gosp.
numer KRS 0000154332
kapitał zakładowy 50 000,00 PLN
numer NIP: 578-26-78-396